HAKKIMIZDA

Her şeyin bir aşkla başladığı Geçen Kuyumculukta, yıllar içinde geçen her gün markamızı bir adım daha yukarıya taşıma telaşı içinde olduk. Yıllar önce büyük bir azimle çıktığımız yolda, siz değerli müşterilerimize sürekli özgün, farklı ve etkileyici tasarımlar sunma gayretinde olduk.

1994 yılında adım attığımız kuyumculuk sektörüne, 1997 yılından itibaren “Geçen Kuyumculuk” markamızla devam etmekteyiz. Ana temel olarak firmamıza seçtiğimiz " Kalite, estetik ve Zarafet" sloganı; üretim ve tasarım aşamalarında üzerinde durduğumuz en önemli başlıklardır.

Üretici kimliğimizin bize verdiği bilgi ve heyecan ile ekip olarak üretimin her aşamasında gösterdiğimiz dikkati, modern teknolojiden de yararlanarak en iyi ürün kalitesini yakalamak amacındayız. Markalaşma yolundaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, gelecekte de kalıcı işler yapmak için hertürlü çabayı gösterme konusunda kararlıdır.

İnce bir dantel dokurcasına büyük bir emek ile hazırladığımız birbirinden güzel setlerimiz ve takılarımız takı severlere armağan olsun. Kaliteyle GEÇEN bir ömür, geçici olmayan kalıcı başarılar ortaya koyacaktır…

Ahmet Geçen
Yönetim Kurulu Başkanı

 

kaliteyle geçen bir ömür - Geçen Gold